Měníme sny v reality​

Jsme rodinná firma poskytující komplexní služby v oblasti realit.
Od prodeje bytů, domů i pozemků, přes pronájem až po kompletní správu nemovitostí.
Profesionální služby, maximální péče, plnohodnotný servis, bezproblémové transakce.
Vaše spokojenost je naší motivací i závazkem.

Naše služby

Pronájem, správa a prodej nemovitostí

Poskytujeme komplexní služby v oblasti realit. Od prodeje přes pronájem až po kompletní správu. Profesionálně, kvalitně a s maximální péčí. V portfoliu máme více než 150 bytů k pronájmu, u nichž dlouhodobě zajišťujeme i kompletní správu.

faq-8DHXD4V.jpg

Spolehlivý partner v oblasti realit

Ať už chcete nemovitost prodat, pronajmout nebo koupit, víme přesně, co je potřeba udělat, aby vše proběhlo hladce a k vaší spokojenosti.

0 +
prosperujících let na trhu
0 +
bytů v naší správě
0 +
spokojených klientů
0 +
zprostředkovaných prodejů

Chcete pronajímat svůj byt? A víte, co všechno to obnáší?

Správa nemovitostí
šetří váš čas i peníze

Obstaráme a zajistíme vše, co je s pronájmem nemovistosti spojené. Od výběru nájemníka přes přípravu nemovitosti až po její údržbu. Vaše nemovitost je naše starost. Ručíme za bezproblémový průběh, včasné placení nájemného, pravidelnou údržbu včetně drobných oprav, povinných revizí a jednání s úřady. Kolik času a peněz můžete svěřením nemovitosti do naší správy ušetřit? Za rok to může být v průměru až 35.000 Kč. Když nepočítáme uprchlíka nebo neplatiče, ale to se u nás stává opravdu zřídkakdy, protože zájemce důkladně prověřujeme a pečlivě vybíráme, komu nemovistost pronajmeme. 

Kdo jsme

Náš tým

Dbáme na osobní a férový přístup, držíme slovo a upřednostňujeme kvalitu před kvantitou. Vycházíme především z vlastní zkušenosti. Dobře si pamatujeme na moment, kdy jsme sami našli to pravé místo pro život. Nyní se snažíme tento zážitek zprostředkovat našim klientům.  

Jana Kolafa
Generální ředitel
Lukáš Kolafa
Provozní ředitel
Zuzana Hořejší
Vedoucí kanceláře
Veronica Halle
Koordinátor inzerce nemovitostí
Vitaliy Gritsenko
Koordinátor pronájmů
Radek Lhota
Koordinátor pronájmů

Reference

Řekli o nás

Jiří Š.
  Jiří Š.

  Majitel bytu

  Před 3 roky jsem koupil byt v novostavbě na Praze 9. HOME-RENT celý byt zařídil, nafotil, uklidil a stará se o něj od začátku. Měl jsem velké štěstí, že se byt pronajmul za 4 dny. Ze začátku jsem si nevěděl rady s vyúčtováním služeb, ale nakonec jsme to dali společnými silami dohromady. Službu mohu určitě doporučit.

  Andrea K.
   Andrea K.

   Majitel bytu

   Nemovitost mám ve správě u HOME-RENT druhým rokem a jsem maximálně spokojena. Odpadly mi veškeré starosti se sháněním nájemníků a každodenní řešení problémů a komunikace s úřady. Díky profíkům z HOME-RENT jsem získala čas na rodinu a uvolnily se mi ruce k dalším pracovním možnostem. Zároveň mám jistotu, že mi každý měsíc přistane na účtu domluvená částka.

   Jan Č.
    Jan Č.

    Majitel bytu

    Spolupráce s HOMERENT byla od samého začátku skvělá. I přesto, že bydlím v Austrálii HOMERENT je profesionální a dokázal zařídit vše od zařízení a nafoceni bytu až po velice rychlé vyhledání kvalitních nájemníků. Bez HOMERENT bych neměl tak dobrý návrat z mé investice. Mohu jen doporučit!