Nechte těžkou práci na nás

správa nemovitostí

Správa nemovitostí je naše hlavní prioritní činnost. Poskytujeme All inclusive servis. Transparentní, přehledný a zcela precizně navržen pro splnění všech potřeb, které očekáváte.

Bytů ve správě
0
Obsazenost bytů
0 %
Provize za správu
0 %

V 97% dokážeme nemovitost pronajmout o 10 až 12% vyšší cenu než jeho majitel.

Provize za správu nemovitosti je tedy 0%.

Servis od A do Z aneb přístup, který Vás osloví

3 důvody stačí

Garance nájmu a stavu

Ručíme za stav vaší nemovitosti. Každý měsíc jdeme do bytu, uklidíme ho a zkontrolujeme. A k tomu je HOME-RENT pojištěný na 10 mil. Kč. Navíc Garantujeme 3 měsíce nájmu. Pokud by se vyskytl neplatič ve vašem bytě, homerent vám 3 měsíce uhradí, než najdeme nového nájemce.

Dlouhodobý pronájem

Hlavní produkt je dlouhodobý pronájem zařízeného i nezařízeného bytu s kompletní správou, každoměsíčním úklidem, kontrolou a pravidelným servisem. Cílem je, aby se majitel bytu nemusel o nic starat a jen mu chodily peníze z nájmu na účet

Servis a údržba

Byt je jako živý organismus. Je nutná neustálá péče a servis, aby přinášel své ovoce. HOME-RENT je schopný zajistit vše, od pravidelných revizí, opravy rozbitých věcí, malování až po celkovou rekonstrukci. To vždy transparentně a srozumných rozpočtem.

Systém dotažený k dokonalosti

Cesta ke spokojenosti

Vstupní konzultace

První jednání

Rádi se osobně nebo online potkáme s kýmkoliv. Klidně pokud bude chtít jen nezávazně poradit. My nekoušeme a rádi si na Vás uděláme čas. U nás se můžete potkat s makléři, správci bytů i přímo s majiteli firmy.

Transparentně a férově

Smluvní vztah

Na vyžádání Vám pošleme náhled smluvní dokumentace. Vše si můžete dopředu pročíst a v klidu se rozhodnout. Veškeré informace o nájemcích, platbách a opravách máte v systému, ke kterému dostanete přístupy.

Úchvatná prezentace nemovitosti

premium inzerce

Inzerujeme tradičními i netradičními způsoby.  Na různých realitních serverech, ale i na serverech, kde nejsou realitky dovolené (jsme správci nemovitostí, tak můžeme). Ale jako bonus ukazujeme byty na TIKTOKU s dosahem desítek až stovek tisíc shlédnutí. Veškerou inzerci hradí HOME-RENT.

Důkladný výběr, lustrace a návrh

Prémium nájemce

Každého nájemce prověřujeme na exekuce, insolvence. Cizince hlásíme na cizineckou policii. Ručíme za stav bytu, proto tam nepustíme jen tak někoho. Navíc každý nájemce musí mít uzavřenou pojistku na odpovědnost. 

Bezstarostný servis

Vše nechte na nás. Opravdu.

Servis, kontrola a údržba

Tím, že ručíme majiteli za stav bytu, musíme nad ním mít kontrolu, a proto chodíme byty každý měsíc uklidit a zkontrolovat jeho stav. Zároveň zajištujeme pravidelný servis a každoroční povinné revize.

Pravidelná platba smluvené ceny

Každý měsíc na den přesně

Nájemné dostanete na účet vždy 15. v měsíci, a to i když se nájemce zpozdí. Za to ručíme. Všechny platby hlídáme a upomínáme nájemce a případně je včas vystěhujeme. To vše v naší režii.

Začíná Vám první měsíc bez starostí

Zahájení nájmu

Pokud si nás vyberete jako svého správce nemovitostí, byt připravíme, uklidíme, profesionálně vyfotíme, opravíme nedostatky a následně najdeme vhodného nájemce. Tento proces trvá zhruba 30 dní.